fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Në vendin tonë sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe rreshje të kohë paskohshme shiu.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 8 deri 14 gradë, ndërsa ajo maksimale prej 17 deri më 22 gradë.

Në Shkup e rrethinë do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë prej 11 deri më 20 gradë Celsius.

LEXO EDHE:

Mexhiti në bashkëbisedim me mësimdhënësit

BASHKE TV

Nuredini nga Malësia e Tetovës: Sharri shpallet park nacional, po zhvillojmë ekonominë dhe turizmin malor

BASHKE TV

Ahmeti për Zaevin: Ai bën deklarata pasi i pi 2-3 raki e pastaj kërkon falje

BASHKE TV

Komuna e Vrapçishtit: Tenderat i fiton ish e dashura/ Drejtori i kabinetit në Komunë justifikohet se po i përdorin emrin

BASHKE TV

Izet Mexhiti takon pensionistët: Nuk do të lejojmë më Shqiptarët të diskriminohen

BASHKE TV

Izet Mexhiti mirëpritet edhe në zonat më të thella të Karshiakës

BASHKE TV
BASHKË.TV