fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

13 skuadra pas Sturridget

Sulmuesi Daniel Sturridge është lojtar i lirë, pasi kontrata me skuadrën e Liverpoolit i ka përfunduar.

“The Times” raporton se për sulmuesin anglez janë 13 skuadra të interesuar përfshi thuajse të gjitha ligat.

Atalanta dhe Bologna nga Italia, Betisi, Leganes dhe Valladolid nga liga elitare e Spanjës, kurse në Gjermani e dëshiron Frankfurti. Në Francë, 29-vjeçari kërkohet nga Marseille, derisa në Turqi nga Fenerbahçe. Skuadrat e fundit që po interesohet për ish-anëtarin e Chelseat janë në Amerikë DC United dhe Philadelphia.

LEXO EDHE:

Në Kodrën e Diellit 15 centimetra borë

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Entuziazëm i paparë, bllokohet FB me billbordat e BDI-së

BASHKE TV

BDI, debat mbi dy propozim Rezolutat : “Integrimi konsensual” dhe “Vetingu”

BASHKE TV

Grubi: BDI është në koalicion me qytetarët, nuk ka kthim prapa nga marrëveshjet e Ohrit dhe Prespës

BASHKE TV

Arifi: Projekti “Bashkë për komunën që duam”, për bekatonizimin e rrugicave për vitin 2019 po vazhdon

BASHKE TV
BASHKË.TV