fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Nuhiu: Përfaqësimi në Sindikatën e Policisë së shtetit ka ecur mbarë, punonjësit shqiptarë për herë të parë do të mbajnë këto pozita

“Përfaqësimi në Sindikatën e Policisë së shtetit ka ecur mbarë. Punonjësit shqiptarë për herë të parë do të mbajnë këto pozita:

》Dy nënkryetarë të Sindikatës;
》Zv/sekretar i përgjithshëm i Sindikatës;
》Kryetar i të rinjve në kuadër të Sindikatës;
》Drejtues në trupa të tjerë të Sindikatës;

Kujdesemi që mbrojtja e të drejtave të punonjësve të Ministrisë së Brendshme të fuqizohet edhe nëpërmjet veprimit sindikal!” – thotë Nuhiu

Për më shumë ndiq linkun:

Përfaqësimi në Sindikatën e Policisë së shtetit ka ecur mbarë. Punonjësit shqiptarë për herë të parë do të mbajnë këto…

Publiée par Agim Nuhiu sur Mercredi 15 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV