fbpx
Bashke.tv
Aktualitet EKONOMIA LAJME SHËNDETËSIA

Bekteshi me super lajm për Kërçovarët

“Shpallet tenderi per ndertimin e spitalit në Kërçovë!” – shprehet Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi

Për më shumë ndiq linkun:

Shpallet tenderi per ndertimin e spitalit në Kërçovë!#URIMEKërçovaime#realizojmëPREMTIMEThttps://www.e-nabavki.gov.mk/PublicAccess/home.aspx#/dossie/5eea5a4d-37af-4ff6-8010-9b4aadf89994/1

Publiée par Kreshnik Bekteshi sur Jeudi 27 juin 2019

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV