fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ademi: Bashkëpunimi dhe mbështetja e MASH-it ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë

“Bashkëpunimi dhe mbështetja e MASH-it ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë edhe gjatë vitit 2020 dhe më tej.

*Nga takimi me kryetarin e komunës së Bërvenicës, mikun tim, Enver Pajazitin.” – thotë Ademi

Për më shumë ndiq linkun:

Bashkëpunimi dhe mbështetja e MASH-it ndaj komunës së Bërvenicës do të vazhdojë edhe gjatë vitit 2020 dhe më tej.*Nga…

Publiée par Arbër Ademi sur Lundi 13 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV