fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ademi: Shipkovica me sallë të re sportive!

“Investimi në ndërtimin dhe avancimin e infrastrukturës sportive në vend do të thotë investim në shëndetin e mirë mendor dhe fizik të të rinjve, kontribut në orientimin e duhur dhe në largimin e tyre nga veset e ditëve të sotme, të cilat për fat të keq janë të shumta dhe lufta kundër tyre nuk ndalet kurrë.

*Nga hapja solemne e sallës së re sportive në Sh.F. “Rexhep Voka” në Shipkovicë, bashkë me kryetarin Ali Ahmeti, zëvendës kryeministrin Sadullah Duraku dhe kryetaren e Tetovës, Teuta Arifin.” – shprehet Ademi

Për më shumë ndiq linkun:

✅Shipkovica me sallë të re sportive!Investimi në ndërtimin dhe avancimin e infrastrukturës sportive në vend do të…

Publiée par Arbër Ademi sur Jeudi 12 septembre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV