fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ademi: Vazhdojmë me punë intensive deri në krijimin e kushteve më të mira për studentët

Ministri i arsimit dhe shkencës Arbër Ademi, bashkë me kryeministrin, Oliver Spasovski, sot vizituan konviktin studentor “Goce Dellçev” ku morën pjesë në inaugurimin e dy blloqeve plotësisht të rinovuara dhe të pajisura në kuadër të kapacitetit më të madh të akomodimit të studentëve në vend.

Mbështetja jonë për studentët nuk do të mbarojë me kaq, vazhdojmë me punë intensive deri në krijimin e kushteve më të mira për studentët tanë-thotë Ademi.

Bashkë me kryeministrin, Oliver Spasovski, sot vizituam konviktin studentor “Goce Dellçev” ku morëm pjesë në inaugurimin…

Publiée par Arbër Ademi sur Vendredi 14 février 2020

LEXO EDHE:

Hisen Xhemaili: Lëshohet në përdorim teleferiku në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

BDI: Mundësi të barabarta, mbi 40 përqind gra në organet partiake dhe ato përfaqësuese

BASHKE TV

Në Çair po punohet, tribuna e re e stadionit të K.F.” Shkupi” , po merr pamje! 

BASHKE TV

BE diskuton metodologjinë e zgjerimit

BASHKE TV

Bekteshi: Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit

BASHKE TV

Në Kodrën e Diellit prej sot në përdorim teleferiku i ri me gjashtë ulëse

BASHKE TV
BASHKË.TV