fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Agim Nuhiu vizitoi policin shqiptar në spital

Zëvendës ministri i Punëve të Brendshme i Republikës së Maqedonisë së Veriut Agim Nuhiu ka deklaruar se Kolegu Petar Gjurçinovski që humbi jetën mbrëmë në krye të detyrës do të mbetet heroi ynë!.

Ai këto komente i bëri gjatë vizitës që i bëri policit Feim Shabani i cili është duke u trajtuar në Spital pas lëndimeve që ai morri në aksidentin e tmerrshëm të së shtunës në Aksin Tetove-Gostivar. Nuhiu i ka dëshiruar shërim të shpejtë policit Feim Shabani!

Njeriu i dytë i MPB së ka thënë se duhet të ngrisim kujdesin dhe respektin ndaj policisë së shtetit! Jeta dhe shëndeti nuk kanë ekuivalencë! u shpreh Nuhiu.

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV