fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ahmeti: Bashkëbisedim shumë i këndshëm me artistin tonë të madh Omer Kaleshi

“Bashkëbisedim shumë i këndshëm me artistin tonë të madh Omer Kaleshi.

Faleminderit për pikturën e cila tashmë zë vend të merituar në selinë tonë.

Së shpejti edhe vendlindja e Omerit do të përfundon galerinë e merituar dhe të dedikuar enkas për veprat e tij.” – thotë Ahmeti

Për më shumë ndiq linkun:

Bashkëbisedimin shumë i këndshëm me artistin tonë të madh Omer Kaleshi.Faleminderit për pikturën e cila tashmë zë vend…

Publiée par Ali Ahmeti sur Dimanche 12 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV