fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ahmeti: Do të na mungosh Leze, ngushëllime familjes dhe miqve

25 mars 2020 – “U mërzita nga lajmi për ikjen e Lezes.

Kujtoj me mall recitimet e saja poetike në klubin e poetëve, eh sa shumë që i dha artit dhe shoqërisë shqiptare.

Do të na mungosh Leze, ngushëllime familjes dhe miqve.” – thotë Ahmeti

Për më shumë ndiq linkun:

U mërzita nga lajmi për ikjen e Lezes. Kujtoj me mall recitimet e saja poetike në klubin e poetëve, eh sa shumë që i dha artit dhe shoqërisë shqiptare.Do të na mungosh Leze, ngushëllime familjes dhe miqve.

Publiée par Ali Ahmeti sur Mercredi 25 mars 2020

LEXO EDHE:

Në Dibër zvogëlohet numri i personave të izoluar

BASHKE TV

Ministri Ademi: Arsimi online është zgjidhje sistematike dhe ka mekanizma për kontrollimin e shkollave

BASHKE TV

Bekim Jashari bën homazhe tek varrezat e dëshmorëve në Rezallë

BASHKE TV

Kosovë, 21 vjet nga masakra e Rrezallës

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Reduktim drastik i ndotjes së ajrit në Europë

BASHKE TV
BASHKË.TV