fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ahmeti: Sot është dita e më të mirëve ndër ne, dëshmorëve të kombit

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim në faqen e Tij zyrtare shprehet për ditën e dëshmorëve të kombit më 5 maj.

“Sot është dita e më të mirëve ndër ne, dëshmorëve të kombit.

Dëshmorët janë pasqyra jonë dhe themeli mbi të cilin ndërtojmë të sotmen dhe të ardhmën.

Ata u bënë pjesë e përjetësisë duke na mundësuar ne që ta vijojmë rrugën e tyre dhe mos të devijojmë asnjëherë nga qëllimi.

Lavdi e përjetshme të rënëve për liri, për komb, për atdhe.” – thotë Ahmeti

 

Për më shumë ndiq linkun:

Sot është dita e më të mirëve ndër ne, dëshmorëve të kombit. Dëshmorët janë pasqyra jonë dhe themeli mbi të cilin…

Publiée par Ali Ahmeti sur Dimanche 5 mai 2019

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV