fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ahmeti: Vetingu i domosdoshëm, “VMRO dhe LSDM, kanë dallime për Ligjin, prandaj nuk morra pjesë në takim”

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti theksoi se nuk ka pasur nevojë ai të marrë pjesë në takimin e liderëve pasi siç tha vetëm VMRO dhe LSDM kanë dallime për ligjin për PP. Ahmeti tha se mbështesin ligjin për PP dhe se BDI do të jetë e pranishme nëpër takime atëherë kur do të vij momenti i aktit final.

Ahmeti gjithashtu foli edhe për idenë e BDI-së në lidhje me vetingun, për çka tha se është një proces i domosdoshëm.

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV