fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ajdari: Po unë i kam duart me gjak, por me gjak dëshmori, me gjak luftëtari, invalidi dhe ushtari (VIDEO)

30 qershor 2020 – Bashke.TV – “Po unë i kam duart me gjak, por me gjak dëshmori, me gjak luftëtari, invalidi dhe ushtari”.

Pjesë e fjalimit i kandidatit për deputet nga #BDI në zonën 2, z. Berat Ajdari nga f. Sllupçan i Komunës së Likovës.

"Po unë i kam duart me gjak, por me gjak dëshmori, me gjak luftëtari, invalidi dhe ushtari".

Publiée par Berat Ajdari sur Mardi 30 juin 2020

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV