fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ali Ahmeti faleminderon mjekët dhe policët (Video)

19 maj 2020 – Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook ka postuar një video faleminderuese për të gjitha shërbimet publike, si mjekët, policët dhe gjithë të tjerët të cilët po përballen në vijë të parë me pandeminë CoVid-19.

Në emër të të gjithë ne, shpreh faleminderimet më të sinqerta për gjithë stafin mjekësor, policët, dhe të gjitha shërbimeve tjera që u vunë në ballë të rezistencës gjatë këtyre javëve të vështira të përballjes me CoVid-19.

Jam mirënjohës dhe faleminderues bashkë me të gjithë qytetarët. ” shkruan Ahmeti

Videon mund ta ndiqni në linkun vijues: 

Ju faleminderit

Në emër të të gjithë ne, shpreh faleminderimet më të sinqerta për gjithë stafin mjekësor, policët, dhe të gjitha shërbimeve tjera që u vunë në ballë të rezistencës gjatë këtyre javëve të vështira të përballjes me CoVid-19. Jam mirënjohës dhe faleminderues bashkë me të gjithë qytetarët.

Publiée par Ali Ahmeti sur Mardi 19 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV