fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

Udhëheqësi i popullit shqiptar Ali Ahmeti!

Emblema  më e shquar e atdhetarit më të përsosur për lirinë dhe çlirimin e Atdheut!

Ali Ahmeti  me pjesmarrjen dhe ndikimin e Tij të fuqishëm ne luftën për lirinë dhe pavarsinë e popullit shqiptar të Kosovës dhe viseve të saja, ka shtrirë kudo dorën e Tij të artë organizative dhe mendjen e Tij të shëndoshë dhe largpamese atdhetare!

Ali Ahmeti është e vetmja figurë e madhe unikale e kombit, që vazhdon të mbajë fuqishëm çdo fije të çështjes së çlirimit të popullit shqiptar nga Serbia pushtuese dhe nderon me madhështi çdo grimcë të fitoreve të mëdha të popullit shqiptar në Maqedoninë e Veriut!

U dekorua Doctor Honoris Causa i Universitetit  të Tetovës!

Ismet Sylejmani

Tetove, 17 Dhjetor 2020!

LEXO EDHE:

Fuqishëm nga Kumanova: Vendosim standarde të reja evropiane në politikbërje

BASHKE TV

Analisti Sefer Selimi bën shaka të dyfishtë në llogari të Artan Grubit

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV
BASHKË.TV