fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ali Ahmeti ngushëllon Edi Ramën: Nëna është drita e shtëpisë!

Lideri i BDI-SË Ali Ahmeti ka ngushëlluar Kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama me rastin e ndarjes nga jeta së z.Aneta Rama ,nënës së tij informon ts.

Ahmeti në letrën ngushëlluese thotë se “Nëna është drita e shtëpisë” thotë gurra jonë popullore.

“E vështirë për ta përballuar është humbja e nënës, sot bashkëndjej dhimbjen e Edit dhe të familjës për nënën, gjyshen e tyre, Aneta Rama” ka shkruar Ahmeti.

Ngushëllime më të afërmve, familjes, miqve e dashamirëve, u prehtë në paqë ka shkruar lideri Ahmeti.ts

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV