fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ali Ahmeti sot në Shkup, tubimi qëndror i BDI-së

Sot, 02 Maj 2019, Shtabi qëndror zgjedhor i Bashkimit Demokratik për Integrim organizon tubimin qëndror për zgjedhjet presidenciale 2019.

Vendi: Filharmonia e Maqedonisë se Veriut Shkup me fillim në ora 19:30

Ju mirepresim!

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV