fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Ali Ahmeti: Unë jam lindë dhe rritur në misione!

Sonte në TV Alsat musafir në emisionin 200 është Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim z. Ali Ahemeti. Mes tjerash kreu i Integristëve thotë se për mos kandidimin e tij për Kryeministër “Unë jam lindë dhe ritur në misione”, për më shumë ngelë që ta ndjekim #Programi200 sonte 21:40 #Alsat

“Televizioni Alsat, për zgjedhjet e 15 korrikut, fillon serionë e intervistave me liderët kryesor politik. Intervista e parë është me kryetarin e BDI-së z. Ali Ahmeti.”/Alsat-M

Për më shumë ndiq linkun:

https://www.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/969771910102838/

LEXO EDHE:

Tre hapa që duhet t’i ndiqni në vendvotim që mos rrezikoheni nga COVID-19 gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Këto gjëra nuk duhet t’i bëni në vendvotim gjatë ditës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV
BASHKË.TV