fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Analisti Sefer Selimi bën shaka të dyfishtë në llogari të Artan Grubit

Analisti Sefer Selimi në rrjetin e tij social facebook për gjendjen e fundit aktuale që po zhvillohet në Bashkimin Demokratik për Integrim bën shaka të dyfishtë në llogari të ZV. Kryeministrit të parë z. Artan Grubi, ai tha se “Pas grupit të Zjarrit, dëgjova që edhe ZvKm i parë do të organizojë takime me bazën pa prezencën e Ali Ahmetit 😂😅” thotë Selimi.

Më pastaj Selimi potencoi që “Më falni, ZvKm i parë kishte vendos të bej koncert SRMN… me Ali Ahmetin ❤️“- tha Selimi

Foto dëshmi:

Fb post: https://m.facebook.com/650077853/posts/pfbid0WNsH3zFXW3fZMTrXRDdqLCRmdAYD1aGfB77EBFF1nYkhjqbjqs66whe3jmMfxSsjl/?mibextid=Nif5oz

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV