fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Anëtari i ASH-së: Edi Rama është baron i drogës, baba i korrupsionit

BDI fituese e zgjedhjeve parlamentare të 15 Korrikut ,vazhdon të merr mesazhe të shumta nga personalitete të ndryshme të politikës informon ts. Në vijë të kësaj është edhe një mbështetje e veçantë për BDI në dhe Ali Ahmetin nga kryeministri shqiptar Edi Rama.Ambasadori Reka përcolli uratat e Kryeministrit të Republikës së Shqipërisë, z. Edi Rama, drejtuar Kryetarit Ahmeti për fitoren e zgjedhjeve të parakohëshme parlamentare të 15 korrikut.

Z. Ahmeti shprehu konsideratën e tij për Kryeministrin Rama dhe faleminderoi Ambasadorin Reka për korrektësinë e institucioneve të Shqipërisë dhe të subjekteve shqiptare. Por duket se kjo ka irrituar tejmase anëtarët e partive tjera duke i dhënë epitete të ulëta Edi Ramës për shkaqe të lartëpërmendura.

Në vijë të kësaj anëtari i ASH së në bllokun e komenteve në rrjetin social Facebook,këngëtari i dasmave nga Dibra, aktivist dhe anëtar i zellshëm i ASH, Lundrim Paçuku, ka reaguar ndaj urimit të Edi Ramës për Ali Ahmetin për zgjedhjet.

Paçuku e ka quajtur Edi Ramën një baron i drogës dhe baba i korrupsionit përcjellë ts.

LEXO EDHE:

Ministri Nuhiu: Institucionalizojmë në aspektin strukturor organizativ edhe gjuhën shqipe në MPB!

BASHKE TV

Zyrtari Amerikan Metju Pallmer thotë: Zgjedhjet ishin të suksesshme dhe demokratike

BASHKE TV

MMJPH: Monomeri i vinil klorurit do të derdhet dhe transportohet

BASHKE TV

Ziadin Sela si Amdi Bajrami

BASHKE TV

Osmani: Lajmet e sotme nuk burojnë nga BDI

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV
BASHKË.TV