fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit do të vazhdojë dezinfektimi i të gjitha xhamive dhe objekteve fetare në komunën e Tetovës

Tetovë, 28 prill 2020 – “Ekipet e NJTKZ Tetovë sot kanë kryer dezinfektimin e hyrjeve dhe hapësirave përreth të xhamisë në lagjen Dardania si dhe xhaminë e Tabhanës.

Gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit do të vazhdojë dezinfektimi i të gjitha xhamive dhe objekteve fetare në komunën e Tetovës.” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Ekipet e NJTKZ Tetovë sot kanë kryer dezinfektimin e hyrjeve dhe hapësirave përreth të xhamisë në lagjen Dardania si…

Publiée par Teuta Arifi sur Mardi 28 avril 2020

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV