fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Investojmë në shkollat e tona për një arsim sa më cilësor

“Investojmë në shkollat e tona për një arsim sa më cilësor,

Në SH.F.K. ,,Kultura,, shkolla pereferike f.Vishticë pas vendosjes së nxemjes qëndrore vazhdon faza e rekonstruimit të dyshemes së klasave me ibercuk dhe vinfleks nëper të gjitha hapesirat e shkollës.

Pasi mori fund ngrohja me dru e koftorë, tani nga fotot po shihni se po merr fund edhe dyshemeja me dërrasa – patoz.” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

– Investojmë në shkollat e tona për një arsim sa më cilësor,- Në SH.F.K. ,,Kultura,, shkolla pereferike f.Vishticë…

Publiée par Erkan Arifi sur Vendredi 17 janvier 2020

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV