fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Projekti “Bashkë për komunën që duam”, për bekatonizimin e rrugicave për vitin 2019 po vazhdon

“Projekti “Bashkë për komunën që duam”, për bekatonizimin e rrugicave për vitin 2019 po vazhdon, ku po bekatonizohen rrugë në çdo vendbanim, komuna po ua siguron materjalin e nevojshëm, ndërsa banorët punën e dorës.

Ky projekt do të realizohet me intenzitet të lartë në çdo vendbanim, por kërkojm mirëkuptim.” – shërbimi për informim i Komunës së Likovës

Për më shumë ndiq linkun:

– Projekti "Bashkë për komunën që duam", për bekatonizimin e rrugicave për vitin 2019 po vazhdon, ku po bekatonizohen…

Publiée par Erkan Arifi sur Dimanche 15 décembre 2019

LEXO EDHE:

Ministri Nuhiu: Institucionalizojmë në aspektin strukturor organizativ edhe gjuhën shqipe në MPB!

BASHKE TV

Zyrtari Amerikan Metju Pallmer thotë: Zgjedhjet ishin të suksesshme dhe demokratike

BASHKE TV

MMJPH: Monomeri i vinil klorurit do të derdhet dhe transportohet

BASHKE TV

Ziadin Sela si Amdi Bajrami

BASHKE TV

Osmani: Lajmet e sotme nuk burojnë nga BDI

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV
BASHKË.TV