fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi realizon takim pune me drejtorin e NP “Rrugët e Maqedonisë”, Bekim Memedi

“Takim pune me drejtorin e 🚧 NP “Rrugët e Maqedonisë” z.Bekim Memedi.

Diskutuam reth mundësisë së mbështetjes me investime konkrete,në infrastrukturën rrugore për sa i takon qytetit të Tetovës.

Drejtori Memedi, do të investojë të gjitha kapacitetet e kësaj ndërmarje të rëndësishme për të përmirësuar cilësinë e infrastrukturës në Tetovë.

Bashkë mundemi!” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Takim pune me drejtorin e 🚧 NP “Rrugët e Maqedonisë” z.Bekim Memedi.Diskutuam reth mundësisë së mbështetjes me…

Publiée par Teuta Arifi sur Mercredi 21 août 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV