fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Rikthehemi në Shipkovicë me investime konkrete!

“Rikthehemi në Shipkovicë me investime konkrete. Me Kryetarin Ahmeti, zv.Kryeministrin Duraku, Ministrin Ademi, zv.Ministrin Maksuti përuruam sallën e sportit me kushtet më moderne bashkohore.

Shkolla Rexhep Voka dhe malësia njëherit mer një investim serioz që filloristët do të mund ta shfrytëzojnë. Ngelet që nxënësit të marin medalje të vendeve të para, dyta dhe të treat duke I’u siguruar kushte optimale për stërvitje.

Shumë shpejtë do të mbarojë edhe investimi në urrën që lidh dy fshatrat Shipkovicë-Brodec. Në Shipkovicë garantuam kushtet brenda objektit shkollorë për fillimin e “Qëndrimit ditorë” të voglushëve. Vazhdojmë me programin e njejtë edhe në vendbanimet Gajre dhe Brodec.
Puna mbi fjalët. Bashkë Mundemi!” – zyra për informim, Komuna e Tetovës

Për më shumë ndiq linkun:

Rikthehemi në Shipkovicë me investime konkrete. Me Kryetarin Ahmeti, zv.Kryeministrin Duraku, Ministrin Ademi,…

Publiée par Teuta Arifi sur Jeudi 12 septembre 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV