fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Rregullimi i shtigjeve për këmbësorë në lagjen Fushtanska 159

Tetovë, 20 maj 2020 – “Rregullimi i shtigjeve për këmbësorë në lagjen Fushtanska 159.

Paralelisht me trotuaret do të vendoset edhe ndriçim publik në gjatësi prej 1500 metra në të dy anët e rrugës ✅” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Rregullimi i shtigjeve për këmbësorë në lagjen Fushtanska 159. Paralelisht me trotuaret do të vendoset edhe ndriçim publik në gjatësi prej 1500 metra në të dy anët e rrugës ✅

Publiée par Teuta Arifi sur Mercredi 20 mai 2020

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV