fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arifi: Vazhdojmë me punimet infrastrukturore për sa i takon vazhdimit të rrugës në gjatësi prej 1 kilometrave

“Pas ndërtimit të murrit mbajtës në rrugën e banjës së qytetit, vazhdojmë me punimet infrastrukturore për sa i takon vazhdimit të rrugës në gjatësi prej 1 kilometrave dhe gjerësi 6 metra.

Me këtë investim konkret rrumbullaksohen edhe investimet në këtë rrugë, si një nga më të frekuenturat nga qytetarët për sa i takon edhe pjesës së shëtitores.” – thotë Arifi

Për më shumë ndiq linkun:

Pas ndërtimit të murrit mbajtës në rrugën e banjës së qytetit, vazhdojmë me punimet infrastrukturore për sa i takon…

Publiée par Teuta Arifi sur Jeudi 16 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV