fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Arta Bushi, karateistja që krenon Çairin mirëpritet nga kryetari i komunës Visar Ganiu

“Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu mirëpriti Arta Bushin dhe trajnerin e saj Elvir Kurtanovic për ta përgëzuar për çmimin e fituar si karateistja më e mirë e vitit 2019 nga Federata e Karatesë së Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Kryetari Ganiu i uroi Artës suksese të mëtutjeshme në çdo paraqitje të saj në të cilat padyshim se do të ketë përkrahjen е madhe të Komunës së Çairit.” – zyra për informim, Komuna Çair

Për më shumë ndiq linkun:

Arta Bushi, karateistja që krenon Çairin mirëpritet nga kryetari i komunës Visar GaniuKryetari i Komunës së Çairit…

Publiée par Komuna Çair-Municipality of Cair-Општина Чаир sur Lundi 13 janvier 2020

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV