fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

ASH me skandal të ri, Omer Ajdini akuzon SHBA-të si shtet të pa barabartë (Foto)

Kryetari i forumit rinor të ASH-së, Omer Ajdini nëpërmjet një statusi në Facebook, ka shkruajtur për SHBA-të gjatë qeverisjes së Barack Obamës, ku sipas tij SHBA-të janë shtet i pa barabartë, sepse nuk ka bërë asgjë për afro-amerikanët.

Ky nuk është skandali i parë nga Ajdini, muaj më parë pjestarët e UCK-së i quajti “njerëz të malit” dhe të gjithë atyre që nuk e përkrahin ASH-në, i uroj të infektohen me Covid-19.

Ja postimi;

LEXO EDHE:

Demokratizimi VS Nacionalizmi: Çfarë humb dhe çfarë fiton Shkupi nga një “Kryeministër shqiptar”

BASHKE TV

Champions dhe Europa League “flasin shqip”, Drita e Xhaka në fush

BASHKE TV

BE-ja miratoi Memorandumin për Mirëkuptim, 160 milion euro për Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Apple i kërkon aplikacionit me receta gatimi të heqë dardhën nga logoja

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Takohet sërish Ahmeti dhe Zaev, Ahmeti: Do të krijohet shumica (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV