fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME Sport

Barcelona ofron 80 mln euro plus Suarezin për Dybalan

Mediat italiane sot kanë raportuar se Juventusi ka arritur marrëveshje personale me sulmuesin uruguaian të Barcelonës, Luis Suarez, i cili ashtu si Messi pritet të largohet nga skuadra katalunase gjatë kësaj vere. Këtij lajmi menjëherë i janë përgjigjur mediat spanjolle, që shkruajnë se Barcelona tashmë ka një ofertë për skuadrën italiane.

Barcelona ofron 80 milionë euro dhe Suarezin për t’i marrë shërbimet e argjentinasit Paulo Dybala. Se çfarë do të ndodhë gjatë këtyre negociatave mbetet të shihet, por marrëveshja shumë lehtë edhe mund të arrihet, pasi Dybala se fundmi ka refuzuar vazhdimin e kontratës, duke kërkuar rritje të pagës, gjë që jep sinjale se largimi mund të ndodhë.

LEXO EDHE:

BUZËQESHJE E PASHEMBULLT E NËNË DRITËS DHE ALI AHMETIT

BASHKE TV

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV
BASHKË.TV