fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME Sport

Barcelona ofron 80 mln euro plus Suarezin për Dybalan

Mediat italiane sot kanë raportuar se Juventusi ka arritur marrëveshje personale me sulmuesin uruguaian të Barcelonës, Luis Suarez, i cili ashtu si Messi pritet të largohet nga skuadra katalunase gjatë kësaj vere. Këtij lajmi menjëherë i janë përgjigjur mediat spanjolle, që shkruajnë se Barcelona tashmë ka një ofertë për skuadrën italiane.

Barcelona ofron 80 milionë euro dhe Suarezin për t’i marrë shërbimet e argjentinasit Paulo Dybala. Se çfarë do të ndodhë gjatë këtyre negociatave mbetet të shihet, por marrëveshja shumë lehtë edhe mund të arrihet, pasi Dybala se fundmi ka refuzuar vazhdimin e kontratës, duke kërkuar rritje të pagës, gjë që jep sinjale se largimi mund të ndodhë.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV