fbpx
Bashke.tv
LAJME

Bashkë!

Lideri Bashkimit Demokratik për Integrim shpreh faleminderim të veçantë kryebashkiakut të Tiranës për pjesëmarrjen dhe kontributin e dhënë në Kuvendin e Forumit rinor të BDI-së!

“Pas Kuvendit, me Erionin diskutuam për rrethanat në Maqedoninë e Veriut, Shqipëri, Kosovë, por edhe për integrimet europiane dhe rrugëtimin tonë të përbashkët.

E faleminderova për pjesëmarrjen dhe kontributin e dhënë në Kuvendin tonë rinor dhe dakorduam thellim të bashkëpunimit të ndërsjellë.” -thotë Ahmeti

Për më shumë ndiq linkun: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2188191864550669&id=454337564602783

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV