fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Bashkimi Demokratik për Integrim organizon kongresin e IV-të zgjedhor

“Pas zgjedhjeve në të gjitha organet e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe zgjedhes së gati 100% të kryetarëve të rinjë të degëve, mbi 90% të kryetarëve të rinjë të këshillave vendor, forume të reja rinore dhe të grave, BDI organizon Kongresin e vet të katërt zgjedhor.” – shprehen nga Bashkimi Demokratik për Integrim/Bashkë.tv

Për më shumë ndiq linkun:

https://www.facebook.com/events/440373246885646/permalink/440373250218979/

LEXO EDHE:

Xhaferi porositë liderët politik: Gjeni konsensus për datën e zgjedhjeve!

BASHKE TV

ASH -AAA nuk i përfillin tetovarët, ndërsa kërkojnë vota në Tetovë

BASHKE TV

Blerim Bexheti: Të bëhen mbi 700 teste në ditë, apelojmë për kujdes nga qytetarët

BASHKE TV

Miratohet Protokolli për regjistrim në shkolla

BASHKE TV

Qytetarët edhe nesër kanë afat të konfirmojnë ose korrigjojnë paraqitjen vjetore të tatimit

BASHKE TV

Selami: Rruga Llojan-Tabanoc po bëhet realitet! Punimet vazhdojnë me dinamikë të duhur

BASHKE TV
BASHKË.TV