fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

BDI Butel nesër zgjedh kryesinë e re

Në kuadër të zgjedhjeve brendapartiake të Bashkimit Demokratik për Integrim, nesër do të mbajë kuvendin zgjedhor në degën Butel.

Kuvendarët e deleguar do të zgjedhin kryesinë e degës si dhe këshillin mbikqyrës të degës së Butelit.

Punimet do të zhvillohen në ora 18:00 në objektin e komunës Butel në Shkup, ndërsa i pranishëm do të jetë edhe lideri i partisë, Ali Ahmeti.

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: 10 vite nga fitorja e madhe kur Kërçova me votën e popullit përfundimisht u bë shqiptare

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Tubimi i së hënës, tubim i “artanistëve”

BASHKE TV

MEXHITI NGA TETOVA: POROSIS TALAT XHAFERIN, FATMIR BESIMIN DHE ARTAN GRUBIN, LARG DUART NGA KAZINOTË, MOS E BËNI BDI-NË ME NJOLLË

BASHKE TV

Mexhiti: Duam BDI të forcohet dhe të kthehet te baza, të kthehet te origjina, te qytetari, pa ministrat oportunistë të kryesuar nga Artan Grubi

BASHKE TV

Izet Mexhiti: Në Studeniçan po bashkohet POPULLI!

BASHKE TV

“Tërmet” në Saraj: Mbi 2 mijë pjesmarrës në tubimin e Grupit të Zjarrit

BASHKE TV
BASHKË.TV