fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

BDI, debat mbi dy propozim Rezolutat : “Integrimi konsensual” dhe “Vetingu”

Në vigjilje të Kongresit të katërt zgjedhor, Bashkimi Demokratik për Integrim nesër (e Hënë, 16.12.2019) organizon debat publik mbi dy propozim Rezolutat e para programore që do të miratohen në Kongres:

“Integrimi konsensual” dhe “Vetingu”.

Debati do të mbahet në Hotel Park në Shkup me fillim në ora 11:00.

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV