fbpx
Bashke.tv
LAJME

BDI zgjedh nesër kryesinë dhe të parin e rinisë

Të nderuar,

Bashkimi Demokratik për Integrim ka kënaqësinë t’ju njoftojë që Kuvendi Zgjedhor i Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim do të mbahet ditën e diel, 28 prill 2019, me filllim në ora 14:00, në Tetovë (Salla sportive e shkollës së mesme të mjekësisë).

Në këtë Kuvend do të zgjidhet kryesia e re e Forumit Rinor, zëdhënësi, sekretariat, nënkryetarët dhe kryetari i ri rinisë së Bashkimit Demokratik për Integrim.

Kryetari Ahmeti do t’ju drejtohet të pranishmëve.

Ju ftojmë ta ndiqni ngjarjen!

LEXO EDHE:

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV

ALI AHMETI DEKOROHET DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV
BASHKË.TV