fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Bekteshi nënshkruan shfuqizimin e koncensioneve në Llabunishtë (Dokument)

Një lajm i madh vjen nga Ministri i Ekonomisë i Republikës së Maqedonisë së Veriut Kreshnik Bekteshi. Burime të mirë informuara të TetovaSot bëjnë të ditur se kreu i Ministrisë së Ekonomisë ka nënshkruar shfuqizimin e koncensioneve në LLabunishtë.

Ky në fakt ka qenë edhe njëri ndër premtimet e Bekteshit që ai u dha qytetarëve të asaj zone ndërsa këta të fundit kishin kërkuar të marrin këtë koncension dhe ministri e ka realizuar këtë premtim të madh kundrejt tyre krahas shumë premtimeve të tjera që ka realizuar Bekteshi sa është në kreun e kësaj ministrie të rëndësishme.

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV