fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Bekteshi: Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit

Tetovë, 26 shkurt 2020 –  “Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit. Po investojmë në infrastrukturë dhe po përmirësojmë kushtet për të tërhequr numër sa më të madhnë turistësh në vend. Kodrës së Diellit i kthehet epiteti qendër skijimi rajonale.” – thotë Bekteshi

Për më shumë ndiq linkun:

Sot lëshuam në përdorim teleferikun me gjashtë ulëse në Kodrën e Diellit. Po investojmë në infrastrukturë dhe po…

Publiée par Kreshnik Bekteshi sur Mercredi 26 février 2020

LEXO EDHE:

Varheji: BE-ja përgatit plan ekonomik për zhvillim të Ballkanit Perëndimor

BASHKE TV

Ganiu: Aksioni i dezinfektimit përfshiu 162 ndërtesa kolektive në territorin e Komunës së Çairit

BASHKE TV

Ministri Bekteshi: Do të shfuqizohet ndalesa për eksportin e miellit në shtetet fqinje

BASHKE TV

Sasoli: BE kërkon të përfshihen vendet e Ballkanit në luftën kundër COVID-19

BASHKE TV

YouTube po punon në rivalin e TikTok të quajtur Shorts

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV
BASHKË.TV