fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Bekteshi zgjedhet koordinator për organizimin zgjedhjeve brendapartiake për Komunën e Kërçovës

“Të dashur anëtar, simpatizantë, votues të Bashkimit Demokratik për Integrim,
Të dashur bashkëvendas/e Kërçovarë/e,

Duke marrë parasysh që kohën e fundit pranoj porosi të shumta rreth mundësisë së kandidimit tim për degën e Kërçovës, ju njoftoj që nga kryesia e BDI-së jam përzgjedhur si koordinator për organizimin e zgjedhjeve brendapartiake për Komunën e Kërçovës, andaj unë NUK kam të drejtë ne bazë të rregullores, por as që edhe kam pas pretendime për të kandiduar për Kryetar dege(që e dëshmon edhe pranimi i detyrës)!

Për mua është me rëndësi që të organizojm zgjedhje të cilat do të përforcojnë Bashkimin Demokratik për Integrim, do ta rifreskojnë dhe do ti japin kuadro dhe strukturë e cila me sukses do të zbatojë politikat e të së ardhmes!
Ashtu dhe do ta bëjmë !

Si njëri nga ju, i rritur në këtë familje të madhe 🔵ju bëj thirrje të bëhemi pjesë e suksesit të radhës, dhe #bashkë të ndërtojmë të tashmen dhe të ardhmen!” – shprehet Bekteshi

Për më shumë ndiq linkun:

Të dashur anëtar, simpatizantë, votues të Bashkimit Demokratik për Integrim,Të dashur bashkëvendas/e Kërçovarë/e,Duke…

Publiée par Kreshnik Bekteshi sur Jeudi 27 juin 2019

LEXO EDHE:

Lidhja hekurudhore mes Maqedonisë së Veriut dhe Shqipërisë, prioritet i dy shteteve

BASHKE TV

Nis asfaltimi në Komunën e Dollnenit, Zhitoshë -Llazhan. Memeti premton edhe në komunat tjera shqiptare

BASHKE TV

Zyrtare, dhënja e lejes për përdorim të Teatrit Shqipëtar

BASHKE TV

Mexhiti: Dy deputetët e infektuar me COVID-19 do të ushtrojnë detyrën e tyre në mënyre onlinë

BASHKE TV

Sylejmani: 1 tetorin 1997 nuk duhet ta nderojnë vetëm ata që e organizuan dhe e udhëhoqën

BASHKE TV

Festim Halili paralajmëron ndërtimin e hekurudhës deri në Aeroportin e Shkupit

BASHKE TV
BASHKË.TV