fbpx
Bashke.tv
LAJME

Bellasica mirëpret Shkëndinë

Klubi futbollit KF Shkëndija sot më 24.04.2019 me fillim në ora 16:00 musafire e klubit të futbollit Bellasica në Strumicë!

Për më shumë ndiq linkun:

🙌 #MATCHDAY ❌Bellasica vs Shkëndija🕓 16:00

Publiée par KF Shkëndija sur Mercredi 24 avril 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV