fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Bie Netflix: Uebfaqja nuk funksionon, u tha përdoruesve “diçka nuk shkoi mirë”

Netflix ka rënë, me përdoruesit duke parë vetëm një mesazh se “diçka nuk shkoi mirë”.

Vjen në një kohë kritike për internetin, pasi përdoruesit drejtohen në platforma si Netflix në kërkim të argëtimit gjatë izolimit nga koronavirusi.

Përdoruesit e Netflix raportuan se kishin parë një mesazh duke lexuar “diçka nuk shkoi mirë” së bashku me një seri mesazhesh të tjera.

Shumica duket se po shohin gabimin “NSES-504”, për të cilin tregon në uebfaqen e Netflix është përdorur për çështje lidhjeje./bs

LEXO EDHE:

Bekim Jashari selam opozitës shqiptare: Mos ma keqpërdorni emrin me të pavërteta! (FOTO)

BASHKE TV

Bushati: Shqiptarët gati ti drejtojnë institucionet e Maqedonisë së veriut

BASHKE TV

Ganiu: Krijojmë vende të reja për prakim me kapacitet prej 170 vendeve

BASHKE TV

Ganiu: Asfaltohen 3500m2 rrugë, në lagjen Saat Kullë

BASHKE TV

Shilegov dhe Dushko, nuk rrespektojnë heshtjen zgjedhore dhe bëjnë presion ( Foto)

BASHKE TV

EKSLUZIVE: Naser Ziberi nuk është pozitiv në COVID-19

BASHKE TV
BASHKË.TV