fbpx
Bashke.tv
LAJME

Derbi i radhës në Shkup, FC SHKUPI vs Akademija Pandev

Sot në Shkup është derbi rradhës ndërmjet dy skuadrave të futbollit ajo  FC SHKUPI vs KF Akademija Pandev

Loja do të zhvillohet në stadiumin Çairit me fillim prej ora 16:00!

Për më shumë ndiq linkun:

#MatchDay #SHKUPIvsAkademijaPandev #ForzaShkupi #Shvercerat⚽ FC SHKUPI vs KF Akademija Pandev📆 24.04.2019 ⏱️ 16:00🏟️ Stadiumi i Çairit

Publiée par F.C.Shkupi sur Mercredi 24 avril 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV