fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Dizhoni mban kuvendin zgjedhor (FOTO)!

Sot u mbajt kuvendi zgjedhor në KV Dizhoni 2 i udhëhequr nga koordinatori Burim Latifi, ku unanimisht Kryetar u zgjodh Ramiz Dema, intelektual i njohur në lagje dhe më gjërë.

Për anëtar në Kryesinë e Degës Çair u propozua ish-ushtari i UÇK-së Elham Dalipi.

Gjithashtu, KV Dizhoni 2 njëzëri propozoi Izet Mexhitin si kandidat për Kryetar i Degës Çair. Na priftë e mbara!/ Bashkë.TV

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV