fbpx
Bashke.tv
LAJME

Dje, në çerdhet dhe shkollat e Tetovës u shënua 23 Prilli – Dita Ndërkombëtare e Librit

Dje, në çerdhet dhe shkollat e Tetovës u shënua 23 Prilli – Dita Ndërkombëtare e Librit ku kryetarja e Komunës së Tetovës në rejtin social facebook shprehet:

“Sot në çerdhet dhe shkollat e Tetovës me aktivitete të shumta shënuam 23 Prillin – Ditën Ndërkombëtare të Librit!📝
”Vetëm dritë e diturisë, përpara do të na shpjerë”!”

Ndiq linkun:

Publiée par Teuta Arifi sur Mardi 23 avril 2019

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV