fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Duka uron ditën e zjarrëfikësve. Jeni shembull i sakrificës për qytetin tonë

Dibër, 20 maj 2020 – “URIME DITA E ZJARFIKSËVE!

Falenderit për punën heroike që keni bërë në krizën e pandemisë me Covid19. Jeni shembull i sakrificës për qytetin tonë.” – thotë Duka

Për më shumë ndiq linkun:

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10216860720419568&id=1511073817

LEXO EDHE:

MMJPH: Të ruajmë biodiversitetin dhe ekosistemet natyrore në mënyrë që ata të na mbrojnë neve

BASHKE TV

Taravari e mbron Mickovskin

BASHKE TV

Maqedonasit lavdërojnë Taravarin pasi i ofendoi shqiptarët: ”Браво Таравари”

BASHKE TV

MBPEU: Bujqëve, të cilëve u është dhënë leje lëvizjeje me vulën “e përhershme” vazhdojnë të vlejnë edhe për këtë fundjavë të vazhduar karantine

BASHKE TV

BDI: Respektoni masat, shëndeti në rend të parë

BASHKE TV

BDI – Gostivar dënon ashpër shpifjet e Taravarit që ua bëri pronarëve të lokaleve dhe qytetarëve shqiptarë

BASHKE TV
BASHKË.TV