fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Duraku: Investimi në rini është investimi më i mirë për një zhvillim më të bujshëm ekonomik dhe krijimin e një ardhmërie më stabile

“Investimi në rini është investimi më i mirë për një zhvillim më të bujshëm ekonomik dhe krijimin e një ardhmërie më stabile.

Sot Shipkovica me sallë të re sportive. Tani rinia do të gjejë kushtet e nevojshme për sensibilizimin dhe zbulimin e talentit të tyre në këtë sferë.

Vazhdojmë përkushtimin në avancimin e infrastrukturës, duke përfshirë këtu edhe atë sportive, për të bërë ndryshime sa më pozitive në shoqëri.”  – thotë Duraku

Për më shumë ndiq linkun:

Investimi në rini është investimi më i mirë për një zhvillim më të bujshëm ekonomik dhe krijimin e një ardhmërie më…

Publiée par Sadulla Duraku sur Jeudi 12 septembre 2019

LEXO EDHE:

Lëvizja BESA në 2018: Asnjëherë koalicion me LSDM (Video)

BASHKE TV

Ministri Ademi nënshkroi Marrëveshjen për bashkëpunim ndërkombëtar me Organizatën Evropiane për Hulumtime Bërthamore (CERN)

BASHKE TV

BDI – dega Saraj, Blerim Bexheti zgjidhet kryetar shtabi

BASHKE TV

KU JETON ALI AHMETI

BASHKE TV

Tani më dhe Drejtoria për siguri të informatave të klasifikuara frymon shqip

BASHKE TV

BDI nuk do ta lejon Selën dhe Gashin që t’i detyrojnë shqiptarët t’ju dërgojnë byrek maqedonasve

BASHKE TV
BASHKË.TV