fbpx
Bashke.tv
LAJME

Erion Veliaj mysafir special i rinisë së BDI-së

I pari i Kryeqytetit të Shqipërisë, Tiranës, Erion Veliaj, si një nga politikanët më popullor dhe më me perspektiv shqiptar është mysafiri special si folës motivues në Kuvendin Zgjedhor të Forumit Rinor të Bashkimit Demokratik për Integrim që do të mbahet nesër, e diel, 28 prill 2019, me filllim në ora 14:00, në Tetovë (Salla sportive e shkollës së mesme të mjekësisë).

Në këtë Kuvend do të zgjidhet kryesia e re e Forumit Rinor, zëdhënësi, sekretariat, nënkryetarët dhe kryetari i ri rinisë së Bashkimit Demokratik për Integrim. Përvec z. Veliaj, këtij kuvendi do t`i drejtohet edhe Kryetari i BDI-së z. Ali Ahmeti.

Ju ftojmë në këtë ngjarje spektakolare.

 

LEXO EDHE:

Izet Mexhiti: Prej sot rruga Jadranska Magistralla e njohur edhe si Kaçaniçki Pat, riemërtohet në rruga Hasan Prishtina!

BASHKE TV

Pyetje deputetësh/ Mexhiti: Ja 3 pyetjet e mia që ia parashtrova ekzekutivit të BDI-së

BASHKE TV

Bekim Rexhepi: Përfundoi ekspropriimi i pronave në autostradën Shkup-Bllacë

BASHKE TV

ALI AHMETI DHE HYDAJET HYSENI DY SEKRETARËT ORGANIZATIV MË TË MËDHENJ TË LËVIZJES

BASHKE TV

ALI AHMETI DOCTOR HONORIS CAUSA I UNIVERSITETIT TË TETOVËS

BASHKE TV

ALI AHMETI FIGURË UNIKALE E KOMBIT

BASHKE TV
BASHKË.TV