fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Fetai: Secili që shkel Ligjin, patjetër të përgjigjet (video)

“Kjo që po ndodh mund të jetë një tregues i mirë se gjithsecili që ka shkelur ligjin do të bart përgjegjësi dhe se gjërat  po shkojnë në drejtim pozitiv në shtetin tonë. Askush nuk është i paprekshëm. Megjithatë nga ana tjetër, përgjegjësia penale individuale e njërit nga prokurorët në PSP, nuk mund të jetë shkak që të harrohet krimi që është bërë në shtetin tonë në periudhën e fundit. Ekipi i PSP-së është i përkushtuar në luftën për drejtësi dhe ne vazhdojmë me atë që është punë e jona”, deklaroi Fatime Fetai, prokurore e PSP-së.

LEXO EDHE:

Grubi në SHBA takon Senatorin Ron Johnson nga komisioni për politikë të jashtme në Senatin Amerikan

BASHKE TV

Mbahet Kuvendi zgjedhor i FR-BDI – së dega Haraçinë!

BASHKE TV

Tronditet sërish Tirana, tërmeti i dytë shkund kryeqytetin

BASHKE TV

Filloi aksioni vjeshtor për pastrim të përgjithshëm në Komunat e Shkupit

BASHKE TV

Çfarë duhet të hash pas lënies së duhanit; ushqimet që pastrojnë organizmin

BASHKE TV

Si mund t’jua shpëtojë jetën tifozllëku i sportit

BASHKE TV
BASHKË.TV