fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Fillon ndërtimi i rrugës Tetovë – f.Trebosh

“Me mbështetje të Ministrisë për vetqeverisje lokale të RMV, komunës së Tetovës dhe Zhelinës, sot filloi ndërtimi i rrugës dhe trotoareve në aksin rajonal rrugor Tetovë-Trebosh.

Rruga është në gjatësi 1300 metra dhe paraqet një investim shumë të nevojshëm për banorët e 2 komunave. Ky projekt implementohet nga Drejtoria për zhvillim planor të rajonit të Pollogut dhe është rezultat i një bashkëpunimi të mirë dhe korrekt mes Komunës së Tetovës dhe Komunës së Zhelinës.

Edhe në të ardhmen do të vazhdojmë që përmes angazhimit të përbashkët të realizojmë projekte që janë në interes të qytetarëve!” – zyra për informim, Komuna e Tetovës

Për më shumë ndiq linkun:

Me mbështetje të Ministrisë për vetqeverisje lokale të RMV, komunës së Tetovës dhe Zhelinës, sot filloi ndërtimi i…

Publiée par Teuta Arifi sur Jeudi 12 septembre 2019

LEXO EDHE:

BDI Dega Çair unanimisht propozon Izet Mexhitin për bartës liste në zonën 1

BASHKE TV

Shkup, përfundoi konferenca shkencore për ditën e GJUHËS AMTARE

BASHKE TV

Ish-ushtarët me porosi për Selën: Mos e përmend UÇK-në (FOTO)

BASHKE TV

Ganiu: Gjithmonë në mbështetje të nxënësve dhe studentëve! 

BASHKE TV

Bekteshi: BDI në partneritet vetëm me qytetarët, e pa konkurrencë në spektrin politik shqiptar

BASHKE TV

E PABESUESHME: Në shtëpi ka 1271 telefona të markës “Nokia”, të gjithë funksionojnë (VIDEO)

BASHKE TV
BASHKË.TV