fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Forumi rinor jep mesazhin nga lagja e Universitetit: Jemi Gati!

Në atmosferë madhështore në mes qindra antarësh të rinjë Eshtref Dehari u zgjodh kryetar i forumit rinorë i këshillit vendor “Jashtë Vardarit” bashkë me kryesinë e re.

Paralelisht është zhvilluar edhe një fushatë e antarsimeve të reja në këtë nëndegë.

Ndryshe zgjedhjet në forumin rinorë në degën Tetovës do të kurorzohen me kuvendin qendrore madhështorë në këtë degë.

LEXO EDHE:

Bekteshi: Me pakon e katërt të masave përmes mbështetjes së drejtpërdrejtë financiare do t’i mbështesim qytetarët dhe sektorët më të prekur

BASHKE TV

Bekteshi: Kompania gjermane ‘Franc Kiel’ do të investoj 3,5 milion euro në fabrikën e re për prodhimin e ulëseve të trenave në zonën industriale në Tetovë

BASHKE TV

Ahmeti takoi ambasadorin e Kosovës Gjergj Dedaj

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Moti sot në vendin tonë

BASHKE TV

Publikohet marrëveshja politike dhe ekonomike e arritur në Shtëpinë e Bardhë

BASHKE TV
BASHKË.TV