fbpx
Bashke.tv
Aktualitet LAJME

Funksionarët e BDI-së nesër në komunën e Çairit

Funksionarët e Bashkimit Demokratik për Integrim në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë së Veriut, nesër do të vizitojnë Komunën e Çairit.

Në vazhdim agjenda e vizitës:
Ora 12:00: Vizitë në rrugën e plastikëve dhe takim me përfaqësues dhe pronarë të dyqaneve në atë rrugë. Më pas do të vizitojnë Çarshinë e Vjetër ku do të inspektojnë punimet që po zhvillohen në Çarshi

Ora 13:00: Takim me ESNAF-in e Çarshisë (Vendi : Salla Odës së Zejtarëve në Çarshinë e Vjetër)

Ora 15:00: Drekë pune me përfaqësues të Zonës Industriale të Vizbegut

Ora 17.00 Takim me strukturat partiake dhe qytetarë (salla e Komunës së çairit)

LEXO EDHE:

Zekolli: BDI është parti shtetformuese; Aleanca, Besa dhe Alternativa janë parti mahallo-jaranike

BASHKE TV

Marin Mema afër Beogradit zbulon dy fshatra shqiptarë

BASHKE TV

Rikthehet Nokia, prodhon telefonin që baterin e mban 1 muaj

BASHKE TV

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

BASHKE TV

Për Sarajin që duam: Blerim Bexheti publikon video nga ndriçimi në Matkë dhe Arnaqi (VIDEO)

BASHKE TV

Xhemaili: RRUGA TETOVË-PRIZREN, Maqedonia e Veriut një hap para Kosovës!

BASHKE TV
BASHKË.TV